Kategorie
Bez kategorii

AGIT zapewnił obsługę tłumaczeniową Samorządowego Kongresu Trójmorza w Lublinie

W dniach 6-7 czerwca 2022 odbyła się druga edycja Samorządowego Kongresu Trójmorza w Lublinie, z udziałem m.in. Marszałka Województwa Lubelskiego Jarosława Stawiarskiego, premiera Mateusza Morawieckiego, wicepremiera Jacka Sasina oraz Minister Klimatu i Środowiska Anny Moskwy.

Podczas Kongresu Centrum Tłumaczeń AGIT realizowało tłumaczenia symultaniczne w parach językowych:

  • angielski < > polski
  • ukraiński < > polski
Kategorie
Bez kategorii

Kongres Inicjatyw Europy Wschodniej 2017

W 2017 r. po raz kolejny mieliśmy przyjemność obsługiwać Kongres Inicjatyw Europy Wschodniej z udziałem licznych specjalistów i znanych osobistości, w tym m.in. byłego premiera Jerzego Buzka.

Oficjalna strona Kongresu
Facebook

Kategorie
Bez kategorii

Międzynarodowa Konferencja & Expo Smart Ecosystems Lublin 2018

W dniach 14-15.06 Agit zapewniał usługi tłumaczeniowe podczas
Międzynarodowej Konferencji & Expo
Smart Ecosystems Lublin 2018

z udziałem Marszałka Województwa Lubelskiego Sławomira Sosnowskiego i Prezydenta Miasta Krzysztofa Żuka

Wydarzenie odbywało się w Lubelskim Centrum Konferencyjnym i Centrum Spotkania Kultur

Głównym tematem konferencji były inteligentny rozwój miast oraz współpraca miast z otoczeniem, które tworzą przedsiębiorcy, środowisko naukowe, a przede wszystkim mieszkańcy. W trakcie imprezy odbyły się trzy równoczesne wydarzenia: konferencja, expo oraz warsztaty.

Więcej informacji na www.smartecosystems.pl

Kategorie
Bez kategorii

AGIT w gronie laureatów nagrody Orły Tłumaczeń 2020

Miło nam poinformować Państwa, że Biuro Tłumaczeń AGIT zostało laureatem oraz otrzymało kolejną nagrodę w plebiscycie Orły Tłumaczeń – w zeszłym roku zajęliśmy pierwsze miejsce w mieście Lublin. 

Plebiscyt ORŁY Tłumaczeń to zestawienie najlepiej ocenianych firm w branży tłumaczeń, którego kapitułą oceniającą są sami klienci. Porównywane są praktycznie wszystkie biura tłumaczeń działające na polskim rynku. Badanie zostało przeprowadzone na podstawie opinii klientów. Aby otrzymać status Laureata, należało spełnić podstawowe kryterium – nota końcowa powinna wynosić przynajmniej 8 pkt przy odpowiedniej ilości ocen. W wyniku tak restrykcyjnej weryfikacji firm odrzucono ponad 28 tysięcy firm z branży tłumaczeń. Jest to dowodem na to, że nasza działalność wyróżnia się na tle konkurencji.

Jednocześnie jest nam niezmiernie miło poinformować, iż w tegorocznej klasyfikacji Biuro Tłumaczeń AGIT otrzymało notę 9 – tym samym uzyskując status 3. miejsca w Lublinie. 

Odniesienie sukcesu i przynależność do grona Laureatów w obu edycjach (I miejsce w 2019 r.) niezaprzeczalnie świadczy o utrzymującym się wysokim poziomie świadczonych usług oraz jest dowodem na niesłabnące zaufanie i sympatię klientów. 

Dziękujemy Wam bardzo!