Kategorie
Bez kategorii

AGIT w gronie laureatów nagrody Orły Tłumaczeń 2020

Miło nam poinformować Państwa, że Biuro Tłumaczeń AGIT zostało laureatem oraz otrzymało kolejną nagrodę w plebiscycie Orły Tłumaczeń – w zeszłym roku zajęliśmy pierwsze miejsce w mieście Lublin. 

Plebiscyt ORŁY Tłumaczeń to zestawienie najlepiej ocenianych firm w branży tłumaczeń, którego kapitułą oceniającą są sami klienci. Porównywane są praktycznie wszystkie biura tłumaczeń działające na polskim rynku. Badanie zostało przeprowadzone na podstawie opinii klientów. Aby otrzymać status Laureata, należało spełnić podstawowe kryterium – nota końcowa powinna wynosić przynajmniej 8 pkt przy odpowiedniej ilości ocen. W wyniku tak restrykcyjnej weryfikacji firm odrzucono ponad 28 tysięcy firm z branży tłumaczeń. Jest to dowodem na to, że nasza działalność wyróżnia się na tle konkurencji.

Jednocześnie jest nam niezmiernie miło poinformować, iż w tegorocznej klasyfikacji Biuro Tłumaczeń AGIT otrzymało notę 9 – tym samym uzyskując status 3. miejsca w Lublinie. 

Odniesienie sukcesu i przynależność do grona Laureatów w obu edycjach (I miejsce w 2019 r.) niezaprzeczalnie świadczy o utrzymującym się wysokim poziomie świadczonych usług oraz jest dowodem na niesłabnące zaufanie i sympatię klientów. 

Dziękujemy Wam bardzo!