Wynajem sprzętu konferencyjnego 

PROFESJONALNY I NIEZAWODNY SPRZĘT KONFERENCYJNY OD AGIT DLA SUKCESU TWOJEGO WYDARZENIA

Do obsługi międzynarodowych wydarzeń zapewniamy wysokiej jakości systemy konferencyjne i aparaturę do tłumaczeń symultanicznych oraz wsparcie techników, którzy zadbają o profesjonalny, niezakłócony przebieg wydarzenia. Możliwość zapewnienia obsługi tłumaczeniowej w niemal wszystkich językach europejskich czyni z nas dostawcę kompleksowego, z którym współpraca przynosi organizatorom wymierne korzyści.

SPRZĘT KONFERENCYJNY AGIT:

Oferujemy najwyższej jakości systemy konferencyjne firmy BOSCH, wykorzystywane i doceniane zarówno w salach posiedzeń lokalnych władz, jak i w centrach kongresowych przeznaczonych dla tysięcy uczestników. Przy obsłudze wydarzeń korzystamy z systemu bezprzewodowej dystrybucji sygnałów audio w podczerwieni Integrus, który zapewnia: 

 • Doskonałą cyfrową jakość dźwięku
 • Łatwość stosowania (bezprzewodowa dystrybucja tłumaczeń)
 • Wygodę użytkowania (możliwość wyboru jednego z 32 kanałów)
 • Łatwość łączenia z systemem DCN i innymi systemami kongresowymi
 • Możliwość stosowania przy świetle słonecznym
 • Niezawodność (transmisja w podczerwieni gwarantująca dyskrecję, brak przenikania przez ściany oraz brak zakłóceń generowanych przez np. oświetlenie).

System Integrus firmy Bosch Security Systems to pierwszy na świecie w pełni cyfrowy system dystrybucji tłumaczeń w podczerwieni. Jego głównym celem, realizowanym dzięki specjalnie rozwiniętej technologii Ir-Digital, jest transmisja dźwięku do odbiorców dokładnie w takiej samej formie i jakości, w jakiej został dostarczony do systemu. 

System Integrus jest całkowicie zgodny z nową normą IEC 61603-PART7, która ustanawia standard przemysłowy dotyczący cyfrowej transmisji danych w podczerwieni w paśmie częstotliwości od 2 do 6 MHz.

OTO PODSTAWOWE ARGUMENTY NA TO, ŻE „LEPIEJ ZNACZY BOSCH”:

 • Doskonały odbiór w każdej chwili: system charakteryzuje całkowita odporność na zakłócenia pochodzące z instalacji oświetleniowych. Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu wyższego pasma częstotliwości (2 – 8 MHz), co powoduje, że działa on całkowicie poza zasięgiem zakłóceń generowanych przez wszystkie typy oświetlenia pomieszczeń;
 • Dźwięk cyfrowy doskonałej jakości: wysoki stosunek sygnał / szum (ponad 80 dB) i wbudowany system korekcji błędów w transmisji zapewniają krystalicznie czysty dźwięk docierający do każdego miejsca w sali obrad;
 • Łatwy wybór kanału: każdy z 32 kanałów (31 kanałów tłumaczeń i 1 kanał języka oryginalnego) może zostać wybrany z przewijanego menu. Kanały nieużywane są automatycznie usuwane z listy, co ułatwia odszukanie właściwego języka. Dodatkowy atut stanowi możliwość stosowania trybu transmisji 16 monofonicznych lub 8 stereofonicznych kanałów o podwyższonej jakości;
 • Kompatybilność z praktycznie każdym systemem kongresowym: system można łatwo dołączyć do systemu DCN (Digital Congress Network), by zachować pełną obsługę przebiegu obrad w jakości cyfrowej. Zapewnia to wyższy poziom kontroli i lepszą jakość dźwięku, nawet podczas obsługi wielkich międzynarodowych kongresów z tysiącami użytkowników. Podczas mniejszych spotkań doskonały odbiór zapewni współpraca z systemem dyskusyjnym CCS 800. Możliwe jest również połączenie z każdym innym systemem kongresowymi i pełne wykorzystanie jego zalet.

System Integrus naturalnie wpasowuje się w tor sygnałowy, który zaczyna się w systemie kongresowym a kończy w kabinach tłumaczy. Jeśli dystrybucją tłumaczeń zajmuje się system Integrus, można być pewnym, że tłumaczenia przekazywane będą zawsze w najlepszej jakości.

ELEMENTY SYSTEMU INTEGRUS BOSCH:

Słuchawki: 

Uczestnicy odsłuchują tłumaczenie w wybranym języku za pośrednictwem eleganckich i komfortowych słuchawek stereofonicznych lub jeszcze poręczniejszych lekkich dousznych słuchawek wiszących.


Promienniki cyfrowe:

Promienniki transmitują sygnały o wysokiej częstotliwości (2 do 8 MHz) odporne na zakłócenia pochodzące z instalacji oświetleniowych. Aby dopasować się do sal różnej wielkości, dostępne są modele o mocach 12,5 i 25 W.

Ładowarki:

Ładowarki oraz zaawansowane układy elektroniczne samego odbiornika zapewniają optymalną procedurę ładowania i maksymalną żywotność akumulatorów. Ładowarki dostępne są w wersjach walizkowych lub regałowych.


Nadajniki cyfrowe:

Stanowią interfejsy między analogowymi i cyfrowymi systemami kongresowymi. Tryb master / slave umożliwia dystrybucję tłumaczeń do sąsiednich pomieszczeń.

Jesteśmy w stanie zapewnić obsługę każdego wydarzenia konferencyjnegoSPRAWDŹ, JAK MOŻEMY CI POMÓC KONTAKT

WSPARCIE LOGISTYCZNE:

 • Doradztwo przy organizacji wydarzenia
 • Dowóz sprzętu i instalacja w miejscu konferencji / kongresu / spotkania
 • Nadzór techniczny nad funkcjonowaniem sprzętu w trakcie wydarzenia

WSPARCIE JĘZYKOWE:

 • Tylko doświadczeni tłumacze konsekutywni i symultaniczni 
 • Nadzór dedykowanego opiekuna wydarzenia nad procesem tłumaczenia
 • Formalności związane z zatrudnieniem tłumaczy realizowane przez BT AGIT.