Promocje

  Tanie tłumaczenia przysięgłe na język angielski i z języka angielskiego dokumentów szablonowych takich jak: akty urodzenia (brytyjskie), akty małżeństwa (brytyjskie), dyplomy (pol-ang), świadectwa szkolne, maturalne, świadectwa pracy, tytuły zawodowe, prawo wykonywania zawodu lekarza, zaświadczenie z izby lekarskiej, książeczki spawacza, elektryka, świadectwa stwierdzające kwalifikacje i uprawnienia pielęgniarskie, prawa jazdy, dokumenty samochodowe (dowody rejestracyjne, umowy kupna/sprzedaży, karty pojazdu) zaświadczenia o niekaralności, polisy ubezpieczeniowe, opisy przebiegu ubezpieczenia – PZU, Warta, TUW, Compensa, Samopomoc, MTU, tytuły własności z USA, Kanady, dowód rejestracyjny z Wielkiej Brytanii, P60:

  w cenie od 25 złotych za stronę obliczeniową tłumaczenia przysięgłego z języka angielskiego na polski i 35 złotych z języka polskiego na język angielski.
  (1125 znaków ze spacjami – ustalono urzędowo).

  – Najtańsze na rynku tłumaczenie kompletu dokumentów samochodowych z języka włoskiego, belgijskiego, niderlandzkiego, austriackiego i szwajcarskiego, niemieckiego – od 70 zł (dowody rejestracyjne + karta pojazdu + umowa kupna/sprzedaży).

  (inne firmy pobierają dodatkową opłatę w wysokości ok. 50 % za stronę tłumaczenia). Wyjątkiem są teksty przeznaczone do publikacji (cena ustalana indywidualnie).

  – teraz studenci tłumaczą u nas z 5% rabatem!!!

  – 5% zniżki przy każdym zleceniu,