Promocje

  Tanie tłumaczenia przysięgłe na język angielski i z języka angielskiego dokumentów szablonowych takich jak: akty urodzenia (brytyjskie), akty małżeństwa (brytyjskie), dyplomy (pol-ang), świadectwa szkolne, maturalne, świadectwa pracy, tytuły zawodowe, prawo wykonywania zawodu lekarza, zaświadczenie z izby lekarskiej, książeczki spawacza, elektryka, świadectwa stwierdzające kwalifikacje i uprawnienia pielęgniarskie, prawa jazdy, dokumenty samochodowe (dowody rejestracyjne, umowy kupna/sprzedaży, karty pojazdu) zaświadczenia o niekaralności, polisy ubezpieczeniowe, opisy przebiegu ubezpieczenia – PZU, Warta, TUW, Compensa, Samopomoc, MTU, tytuły własności z USA, Kanady, dowód rejestracyjny z Wielkiej Brytanii, P60:

  w cenie od 25 złotych za stronę obliczeniową tłumaczenia przysięgłego z języka angielskiego na polski i 35 złotych z języka polskiego na język angielski.
  (1125 znaków ze spacjami – ustalono urzędowo).
  UWAGA: Warunkiem uzyskania powyższej ceny promocyjnej jest dostarczenie aktualnej ulotki z ofertą promocyjną – osobiście, faxem lub e-mailem lub przytoczenie sentencji z początku naszej strony internetowej.

  – Najtańsze na rynku tłumaczenie kompletu dokumentów samochodowych z języka włoskiego, belgijskiego, niderlandzkiego, austriackiego i szwajcarskiego, niemieckiego – od 70 zł (dowody rejestracyjne + karta pojazdu + wymeldowanie + umowa kupna/sprzedaży).
  (Przy tej promocji może pojawić się obrazek z tablicą rejestracyjną, na której znajduje się cena, a nie numer rejestracyjny (np. 25 PLN/STR)

  przez native speakera lub korektę polonistyczną przy tłumaczeniach wykonanych przez naszą firmę (inne firmy pobierają opłaty dodatkową opłatę w wysokości ok. 50 % za stronę tłumaczenia).

  – teraz studenci tłumaczą u nas z 5% rabatem!!!

  . Przy zleceniach ponad 50 stronicowych nie pobieramy opłaty dodatkowej za ewentualne tłumaczenie specjalistyczne.

  – nie pobieramy dodatkowych opłat za teksty specjalistyczne,
  – 5% zniżki przy każdym zleceniu,